radnicki nis

1 minut čitanja

Autor: 5Vesti Foto: fkradnickinis.rs

Prvi bodovi na Čairu za Nišlije

U petom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Radničkog iz Niša ostvarili su ubedljivu pobedu rezultatom 4:1 protiv ekipe Radničkog iz Kragujevca.

Golove za pobednički tim postigli su Vanja Ilić,  u 14. minutu utakmice, Sava Petrov u 21. minutu, Vanja Ilić je ponovo bio strelac za Radnički iz Niša u drugom poluvremenu, postigavši svoj drugi gol u kontranapadu, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Mesarović u petom minutu nadoknade vremena.

Pobedom nad ekipom iz Kragujevca, Radnički iz Niša je osvojio svoja prva tri boda u ovogodišnjem takmičenju, dok i dalje zauzimaju 13. poziciju u tabeli Super lige Srbije. S druge strane, ekipa Radničkog iz Kragujevca ostaje na začelju tabele bez osvojenih bodova.