1 minut čitanja

Autor: 5Vesti Foto: skyro surbo

Nišlije vice-šampioni u pravljenju ajvara

Niš je zasijao na nacionalnom takmičenju u spremanju ajvara “Izađi mi na teglu”. Ekipa “Standardno veseli” iz Niša osvojila je drugo mesto među 30 ekipa iz 15 gradova Srbije. Ovo priznanje samo potvrđuje kulinarski talenat Nišlija i Nišlijki. Uz titulu drugoplasirane ekipe, članovi “Standardno veseli” dobili su šporet Smederevac. Ovo takmičenje nije samo kulinarstvo već i prilika da zajednica pokaže svoje veštine i strast prema tradicionalnoj srpskoj kuhinji.

PODELI VEST

Više niških ulica danas privremeno bez električne energije

Na birou najviše ekonomista i pravnika, poslodavci traže inženjere, nastavnike i zanatlije

„Filmovi na putu“ večeras u NKC-u

Folklorni ansambl „Mozaik“ od danas upisuje nove članove

Povežite se sa nama na viberu.

Najvažnije vesti sa lokala čitljive u samo par minuta.

City and Me