1 minut čitanja

Autor: 5Vesti Foto: Iva Tanacković

Niški bend “Ego” prvi na festivalu

Niški bend Ego osvojio je prvu nagradu na dvanaestom izdanju “Beogradskog autorskog rok festivala” (BARF12) održanom u sali Amerikana beogradskog Doma omladine. Njihov sjajan nastup i autorski pečat ostavili su neizbrisiv utisak na publiku i žiri, čime su zasluženo osvojili najviše glasova i titulu pobednika festivala. Čestitamo bendu Ego na velikom uspehu i radujemo se što imaju priliku da dele svoju muziku sa širom publikom!

PODELI VEST

Više niških ulica danas privremeno bez električne energije

Na birou najviše ekonomista i pravnika, poslodavci traže inženjere, nastavnike i zanatlije

„Filmovi na putu“ večeras u NKC-u

Folklorni ansambl „Mozaik“ od danas upisuje nove članove

Povežite se sa nama na viberu.

Najvažnije vesti sa lokala čitljive u samo par minuta.

City and Me