1 minut čitanja

Autor: 5Vesti Foto: SK Niš

Kup je naš!

Streličari iz Streličarskog kluba “Niš” trijumfovali su na otvorenom Kupu Srbije u streličarstvu, nakon prethodne pobede na Kupu Srbije u dvorani. Na nedavno održanom takmičenju, niški streličari su dominirali, zadržavajući prvu poziciju na tabeli od početka do kraja, te su uspeli da spoje oba Kupa u toku 2023. godine.
Osvajači Kupa iz SK “Niš” su Mihajlo Stefanović, koji je osvojio zlato u kategoriji olimpijski luk za seniore, Ognjen Nedeljković u kategoriji kompaund luk za seniore, Dejan Stojanović u kategoriji goli luk za seniore, i Danica Nikolić u kategoriji olimpijski luk za juniorku.
Finalna etapa Kupa protekla u znaku našeg kluba. Njihovi ciljevi ne završavaju ovde, jer se uskoro očekuje i državno prvenstvo u Beogradu, gde se nadaju još jednom trijumfu.

PODELI VEST

Više niških ulica danas privremeno bez električne energije

Na birou najviše ekonomista i pravnika, poslodavci traže inženjere, nastavnike i zanatlije

„Filmovi na putu“ večeras u NKC-u

Folklorni ansambl „Mozaik“ od danas upisuje nove članove

Povežite se sa nama na viberu.

Najvažnije vesti sa lokala čitljive u samo par minuta.

City and Me