1 minut čitanja

Autor: 5Vesti Foto: Grad Beograd

Izmene linija javnog prevoza zbog otvaranja stajališta „Beograd Jug”

Povodom otvaranja novog autobuskog stajališta „Beograd Jug”, menja se režim rada pojedinih linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza, saopštio je Sekretarijat za javni prevoz.

Novo stajalište nalazi se u blizini petlje Autokomanda, u smeru ka Nišu. Linije prigradskog prevoza ka Grockoj, Sopotu i Mladenovcu ubuduće će polaziti sa nove lokacije, umesto dosadašnjeg stajališta kod Autokomande.

Kroz zonu novog terminala saobraćaće i gradske linije 18, 36 i 39, čije su trase prilagođene novoj saobraćajnoj mreži. Putnicima će tako biti omogućena bolja povezanost sa više delova grada, uključujući Slaviju, Klinički centar Srbije, Novi Beograd, Zemun, Kumodraž i naselja na Voždovcu.

Iz Sekretarijata navode i da se stajalište „Franš d’Epere” premešta na novu lokaciju, gde se ranije nalazilo stajalište za prigradske i međumesne autobuse.

PODELI VEST

Ne volem fudbal!

Obustava saobraćaja u Zetskoj ulici: Izmene trasa autobuskih linija 22, 23 i 34

Nišvil ove godine za dan duži

Međunarodna prijateljska utakmica košarke u kolicima u hali „Čair“

Povežite se sa nama na viberu.

Najvažnije vesti sa lokala čitljive u samo par minuta.

City and Me