1 minut čitanja

Autor: 5Vesti Foto: skyro surbo

Nišlije vice-šampioni u pravljenju ajvara

Niš je zasijao na nacionalnom takmičenju u spremanju ajvara “Izađi mi na teglu”. Ekipa “Standardno veseli” iz Niša osvojila je drugo mesto među 30 ekipa iz 15 gradova Srbije. Ovo priznanje samo potvrđuje kulinarski talenat Nišlija i Nišlijki. Uz titulu drugoplasirane ekipe, članovi “Standardno veseli” dobili su šporet Smederevac. Ovo takmičenje nije samo kulinarstvo već i prilika da zajednica pokaže svoje veštine i strast prema tradicionalnoj srpskoj kuhinji.

PODELI VEST

Život u gradu nikad nije bio glasniji. Kako da sačuvaš pažnju?

Danas bez struje 13 ulica u Nišu

Nišlije mogu besplatno da prerade višak voća u sok uz pomoć Udruženja „Višnja“

Osmi Evergreen festival od 24. do 27. juna u Nišu

Povežite se sa nama na viberu.

Najvažnije vesti sa lokala čitljive u samo par minuta.

City and Me