Prolećni sajam cveća u parku Manjež
Prolećni sajam cveća „Beogradsko proleće“ biće održan od 27. marta do 5. aprila u parku Manjež.
Posetioci će moći da obiđu štandove oko 30 izlagača iz cele zemlje i upoznaju se sa raznovrsnom ponudom, od sobnih i balkonskih biljaka do ukrasnog drveća, trajnica, sukulenata i mediteranskih vrsta poput lavande i ruzmarina.
Pored biljaka, u ponudi će biti i prateća oprema, uključujući saksije, supstrate i dekorativne elemente za uređenje prostora. Sajam ima i prodajni karakter, pa će posetioci moći direktno da kupe proizvode.
Manifestaciju organizuje Udruženje uzgajivača i ljubitelja cveća Srbije uz podršku gradskih institucija i JKP „Zelenilo Beograd“, a radno vreme je od 9 do 19 časova.